с. Каташин Чечельницький р-н

с. Каташин Чечельницький р-н

Запуск системи ДельПро на 239 голів та навчання персоналу.


Новий етап розвитку отримала молочна ферма Агрофірми «Україна-О» у селі Каташин Вінницької обл. Керівництво агрофірми поставили наступні цілі: створити комфортні умови утримання тварин, збільшити надої молока, підвищити загальну продуктивність за рахунок комфортного фізіологічного доїння, отримати молоко європейського зразка, створити нову систему управління молочною фермою та забезпечити населення робочими місцями.
Спільно із компаніями «ДеЛаваль» та «Молочні справи» у 2015році встановили та здійснили запуск автоматизованої системи ДельПро на 239 голів. Повністю реконструювали корівник та змінили стереотип про умови праці на фермі.

Детальніше...

Навчання по ДельПро в с. Тягун Іллінецького р-н

Запуск системи ДельПро на 200 голів та навчання персоналу.

Молочний бізнес є одним із найскладніших. Його успіх залежить від ряду факторів: породи худоби, способу її утримання, особливостей годівлі й доїння, обладнання, зрештою — від злагодженості та оперативності тих, хто працює на фермі.

Надзвичайно важливо об’єднати всі ланки в єдиний виробничий ланцюг, ефективно використати ресурси (які щодня дорожчають) і, таким чином, отримати прибуток, який є метою будь-якого бізнесу та основою його розвитку. Тому управління фермою відіграє основну роль.

Детальніше...

с. Тягун Іллінецький р-н

Удосконалення доїльної системи локального виробника

Відомо, що доїльне обладнання виробництва компанії «ДеЛаваль» має ряд істотних переваг перед іншими виробниками. Тому, в с. Тягун Іллінецького району, ТОВ «Молочні справи» удосконалили лінійну доїльну установку на 200 голів.

Детальніше...

с. Порик Хмільницького р-ну

Лінійна доїльна установка Делаваль

Компанією «Молочні справи» спільно з компанією «Агросервіс» у с. Порик Хмільницького р-ну, Вінницької області, встановлено та запущено в експлуатацію у 2012 році лінійну доїльну установку виробництва Делаваль на 100-головий корівник.

Детальніше...

с. Вівсяники Козятинський р-н

«Доїльний зал» на прив’язі

Саме так можна назвати доїння в молокопровід з системою управління стадом DelPro™ компанії ДеЛаваль. З 2011 року у Вінницькій області ця система працює на 200-головому корівнику у СВК «Вівсянницький» Козятинського району. У 2012 році компанія «Молочні справи» таку ж систему запустила на 100-головому корівнику.

Детальніше...