Компанія по реалізації причіпних міксерів

Компанія по реалізації причіпних міксерів

При замовленні причіпного міксеру с 01 вересня 2014г. до 30 грудня 2014г. надається додаткова  знижка від ціни прайсу:

-    на міксери з горизонтальною шнековою системою – 10%,

-    на міксери з вертикальною  шнековою системою – 20%.

 

Вертикальний міксер. Переваги:

mixer1Вертикальний міксер компанії ДеЛаваль приготує якісну, м’яку кормову суміш за короткий час. Унікальна шнекова конструкція в поєднанні з проти ножами дозволяє змішувати і подрібнювати круглі тюки цілком і солому з довгими стеблами.
Завдяки однорідності суміші, корова отримує при годівлі всі компоненти: концентрат та інші інгредієнти перемішані настільки якісно, що корова не може вибирати тільки те, що їй подобається.
Роздача проста, точна. Можна рівномірно подавати з любої сторони змішувача. Кожна група корів отримає необхідну кількість корму хорошої якості.


Горизонтальний міксер. Переваги:

mixer2Горизонтальний змішувач HM компанії ДеЛаваль приготує збалансований корм незалежно від наявних кормових інгредієнтів і системи зберігання.
Він використовує три шнека, а також спеціально сконструйований ріжучий пристрій на нижньому шнеку.

Міксери HM компанії ДеЛаваль виготовляються з ємкістю 8 м³, 12 м³ і 17 м³ з різними стрічковими транспортерами для подачі корму на кормовий стіл. Є можливість установки механічних, гідравлічних чи пневматичних гальм, а також різака для силосу, який забезпечує ефективне завантаження силосу без використання другого трактора чи навантажувача.
Міксери компанії ДеЛаваль обладнанні електронною ваговою системою. Це означає, що корова отримує в точності той раціон, який необхідний, і вам не потрібно пам’ятати рецептуру при кожному приготуванні суміші. Крім того, можна легко переключатись з однієї групи корів на іншу.

За додатковою інформацією та допомогою в розрахунку необхідних параметрів міксера для потреб господарства звертатись:


Толмачов В'ячеслав Анатолійович          тел. 098-2714929