Мобільний доїльний зал

Мобільний доїльний зал

Компанія «ДеЛаваль», світовий лідер в розробці, виробництві та впровадженні широкого спектру рішень і послуг для молочного тваринництва, представляє пересувний доїльний зал для доїння корів на літніх пасовищах. Доїльний зал типу «Тандем» є логічним продовженням реалізації концепції DelPro Farm Manager і забезпечує виробникам молока ефективні рішення доїння та управління фермою.

 

 

Пересувний зал складається з легкої оцинкованої конструкції на 6 дійних місць, 2-х однофазних енергозберігаючих вакуумних насосів, системи промивки, нержавіючого молокопроводу і з’єднань, тобто містить всі ті ж елементи, що й на лінійному доїльному молокопроводі в прив’язному корівнику. Пересувний доїльний зал забезпечує безпеку операторів і збереження працюючого обладнання.

Головна перевага мобільного залу в тому, що в ньому використовуються ті ж доїльні апарати, що і в прив’язному корівнику — Монокаріер® або Дуовак®. Крім того, мобільний зал може бути оснащений і доїльними апаратами DelPro™ MU 480, використання яких дозволяє зберегти звичний алгоритм доїння і дані за надоями та управління. Також можна встановити систему активності компанії «ДеЛаваль», що дозволить поліпшити виявлення корів в полюванні і відсоток успішного запліднення.

Мобільний доїльний зал — досконале всесезонне рішення, яке дозволить фермерам підвищувати і зберігати надої, не дивлячись на пору року. Варто відзначити, що продемонстрований на виставці „Белагро 2013“ пересувний доїльний зал був проданий безпосередньо з виставкового стенду компанії і зараз працює в одному з господарств Республіки Білорусь.

Мобільний доїльний зал