Семінари

Семінари «Рішення DeLaval DelPro ™для ферм із прив'язним утриманням», організовані компанією ДеЛаваль і дилерськими організаціями, успішно пройDairymanagementDelpro 358шли у Вінниці і Києві 12 та 13 березня

12 березня в Вінниці і 13 березня в Києві пройшли семінари, присвячені питанням використання системи DeLaval DelPro ™ на фермах з прив'язним утриманням.

 

Марина Васильєва, менеджер-консультант компанії ДеЛаваль і Степан Цюрко, менеджер з питань годівлі компанії ДеЛаваль, виступили зі змістовними презентаціями в рамках даних заходів. В ході семінарів висвітлювалися останні тенденції в світовому виробництві молока; досвід Росії, Білорусі та України у використанні системи DeLaval DelPro ™; питання годівлі і управління на фермах з прив'язним утриманням. В ході семінарів учасники мали змогу ознайомитися з функціями та перевагами використання системи DeLaval DelPro ™, переконатися в ефективності і простоті її використання. У ході круглих столів, що пройшли в рамках семінару, учасники ставили питання щодо експлуатації системи. Велика кількість запитань до доповідачів та жваве обговорення свідчило про актуальність тематики семінару та значну потребу в знаннях щодо сучасних технологій в молочному виробництві.

 

У семінарі у Вінниці, організованому на базі Вінницької ТПП, на запрошення дилерської організації «Молочні справи» відгукнулося 16 учасників, серед яких були керівники та головні зоотехніки з восьми сільськогосподарських підприємств, викладачі Вінницького аграрного університету, співробітник обласного управління с / г.

Семінар в Києві відвідали 22 представника сільськогосподарських підприємств Чернігівської, Черкаської, Київської та Житомирської областей, співробітники дилерських організацій «Нова Ферма» і «ВАЛЕКС Агро».

У квітні поточного року заплановано проведення низки подібних семінарів в інших регіонах України.

Семінар в Вінниці 12 березня

seminar1

Семінар в Києві 13 березня

 seminar2