Новини та акції

Обладнання для підсобних господарств та фермерів.

Обладнання для підсобних господарств та фермерів.

obladn1Принцип роботи доїльного апарату – використання вакуумного насосу, який під’єднується до вимені корови за допомогою підвісної системи. Один доїльний апарат здатний замінити ручну працю – при цьому і якість доїння буде ідеальною для кожної корови, і швидкість доїння буде в десятки раз більшою. Доїльні апарати – розумне вкладення капіталу, який окуповується дуже швидко. Не потрібна особлива кваліфікація персоналу – апарати доволі прості в роботі.
Всі доїльні апарати та сепаратори молока сертифіковані в Україні. Гарантійний термін експлуатації 1 рік.
Післягарантійне обслуговування здійснюється нашими сервісними інженерами, крім того, за потреби з виїздом в господарство.
На складі завжди в наявності запасні частини та супутні товари.
Можлива доставка та навчання.

Детальніше...

Компанія по реалізації причіпних міксерів

Компанія по реалізації причіпних міксерів

При замовленні причіпного міксеру с 01 вересня 2014г. до 30 грудня 2014г. надається додаткова  знижка від ціни прайсу:

-    на міксери з горизонтальною шнековою системою – 10%,

-    на міксери з вертикальною  шнековою системою – 20%.

Детальніше...

Семінари

Семінари «Рішення DeLaval DelPro ™для ферм із прив'язним утриманням», організовані компанією ДеЛаваль і дилерськими організаціями, успішно пройDairymanagementDelpro 358шли у Вінниці і Києві 12 та 13 березня

12 березня в Вінниці і 13 березня в Києві пройшли семінари, присвячені питанням використання системи DeLaval DelPro ™ на фермах з прив'язним утриманням.

 

Детальніше...

Мобільний доїльний зал

Мобільний доїльний зал

Компанія «ДеЛаваль», світовий лідер в розробці, виробництві та впровадженні широкого спектру рішень і послуг для молочного тваринництва, представляє пересувний доїльний зал для доїння корів на літніх пасовищах. Доїльний зал типу «Тандем» є логічним продовженням реалізації концепції DelPro Farm Manager і забезпечує виробникам молока ефективні рішення доїння та управління фермою.

 

Детальніше...

Акція по реалізації Діпалу Концентрату.

Акція по реалізації Діпалу Концентрату.

dipalПопередження виникнення та поширення маститу у корів – це скриті резерви підвищення молочної продуктивності дійного стада.

Як показує досвід роботи багатьох господарств та консалтингових фірм, найбільш швидкий та найменш затратний спосіб підвищення надоїв – це дотримання процедури доїння, яка включає в себе правильну підготовку корови до доїння, комфортне доїння та захист після доїння. Для забезпечення кожної з цих процедур у нас є супутні товари, які здатні зробити виконання даних дій комфортним.

Детальніше...