Запуск системи ДельПро на 200 голів та навчання персоналу

Молочний бізнес є одним із найскладніших. Його успіх залежить від ряду факторів: породи худоби, способу її утримання, особливостей годівлі й доїння, обладнання, зрештою — від злагодженості та оперативності тих, хто працює на фермі.

Надзвичайно важливо об’єднати всі ланки в єдиний виробничий ланцюг, ефективно використати ресурси (які щодня дорожчають) і, таким чином, отримати прибуток, який є метою будь-якого бізнесу та основою його розвитку. Тому управління фермою відіграє основну роль.

Для ефективного доїння корів та управління молочною фермою спеціалісти ТОВ «Молочні справи» встановили в с. Тягун Іллінецького району автоматизовану систему ДельПро у 2013році. Вона об’єднує різні складники діяльності молочної ферми (годівлю, доїння, здоров’я тварин, відтворення, управління персоналом) в єдину централізовану систему.

Спільно з компанією «ДеЛаваль» проведено навчання персоналу по роботі з обладнанням та програмі управління стадом.

Відтепер доїльні апарати та засоби для обробки та дезінфекції не потрібно носити, оскільки ферма обладнана рельсовою системою з візками.

Навчання навіть досвідчених операторів в майбутньому забезпечує: кращу якість роботи, зменшує тривалість доїння та отримання молока вищої якості.

Консультація від провідного спеціаліста компанії ДеЛаваль – запорука успішного бізнесу.

Оперативна й достовірна інформація дає змогу коригувати налаштування обладнання й робочі процеси залежно від потреб стада. Одне з найважливіших завдань, яке допомагає вирішити програма DelPro Farm Manager, — забезпечення постійного доступу до інформації, необхідної для прийняття управлінських рішень.

Гнучкість програми дає можливість підключати її до Інтернету через віддалений доступ. Завдяки цьому можна автоматизувати обмін інформацією з програмами селекційного обліку, іншими виробниками молока, ветеринарами, консультантами.
Керівникам господарств або власникам бізнесу програма дає змогу контролювати стан виробничого процесу незалежно від місця їх перебування.