Лінійна доїльна установка Делаваль

Компанією «Молочні справи» спільно з компанією «Агросервіс» у с. Порик Хмільницького р-ну, Вінницької області, встановлено та запущено в експлуатацію у 2012 році лінійну доїльну установку виробництва Делаваль на 100-головий корівник.

Основна перевага такої системи – отримання молока вищого сорту, підвищення продуктивності праці, покращення здоров’я стада, зменшення витрат на лікування, економія розхідних матеріалів, електроенергії, води, миючих засобів, а також простота і надійність в експлуатації.

З’єднання молочних труб за допомогою муфт з нержавіючого металу. Переваги: надійність з’єднання. Відсутні теплові зазори та мертві зони при промивці.

Молочні труби з нержавіючого металу діаметром 52 мм виключають можливість «сповзання» підвісної системи. Вакуумні труби з оцинкованої сталі 50 мм дають системі кращу стабільність вакууму.

Молокоприймач – скляна колба 50 л. Зручний доступ для обслуговування. Блокування подачі вакууму при заповненні колби, що зменшує ризик потрапляння молока у вакуумну трубу.

Встановлені 6 шт. доїльних апаратів ТU200 з функцією Duovak

  • керує вакуумом в залежності від молоковіддачі:
  • низький вакуум (стимуляція) при підключенні
  • нормальний вакуум 44-48 кПа під час доїння
  • низький вакуум 33-36 кПа (додоювання)
  • зменшує стрес на соски, зберігає здоров’я вимені
  • виключає «людський фактор»
  • можливість підключення до будь-якої системи
  • в комплекті підвісна частина для корів з надоями до 8000л за лактацію

Встановлений автомат промивки С100Е. Забезпечує економне використання води, відповідно – миючих засобів. На другій фазі догріває воду. При низьких температурах це дає можливість ефективніше працювати миючим засобам. Водяні пробки, які утворює автомат промивки, створюють гідроудари, що забезпечує ретельну промивку навіть у найвіддаленіших ділянках молокопроводу.

Рухома арка з поворотними муфтами дає можливість безперешкодному проїзду техніки. Під час доїння – вільному току молока. Під час промивки – вільному проходженню водяних пробок.